Кілька слів з біографії.

   Звати мене як ви вже зрозуміли Андрій. Родом з села Лолин, що на Франківщині. Зараз працюю у Львові. Перший раз взяв в руку олівець (точніше це був фломастер) в віці 4-ох років. Відтоді й малюю.

   Про освіту. Закінчив художню школу. З 2004-го по 2009 навчався в Українській Академії Друкарства на спеціальності книжкова графіка та дизайн друкованої продукції. Захистив диплом спеціаліста. Дипломною роботою був анімаційний ролик "Студіки", який теж є на сайті.

   Створюю ілюстрації в різних стилях та на різну тематику хоча віддаю перевагу науковій фантастиці та жахам. Улюблений інструмент - кольорові олівці. Також часом роблю анімаційні ролики.
Володію графічними програмами такими як: Adobe Photoshop, Illustrator, Flash. Малюю на планшеті.

   Що стосується хоббі, я люблю наукову фантастику, науку взагалі. Малюю комікси в жанрі наукової фантастики та жахів і видаю їх. З 2015-го року беру участь зі своїми книгами коміксів в тематичних фестивалях таких як Kyiv Comic Con, Книжковий Арсенал та Форум видавців. В липні 2017-го і 2018-го брав участь в найбільшому в світі фестивалі популярної культури Comic Con International в місті Сан Дієго, США. Це був перший випадок, коли українські комікси були представлені на цьому заході.

   Завжди радий співпрацювати з цікавими особами над цікавими творчими проектами.

   Ну от власне і все, що я хотів сказати. Решту інформації в індивідуальному порядку:)